SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 6376134
nr 637 6134
Skedar
2 + 4, silver, 1800-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 april 2010
kl 17:23:36
24/4 17:28:03
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Skedar
nr 637 6134
Skedar
2 + 4, silver, 1800-tal
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 26 april 2010 |
24/4 17:28:03 | 1 | Vinnande bud |
Silver
Silver